PAMPERS Premium Пелени за бебиња бр. 3 (5-9 кг), 60 пелени

PAMPERS Premium Пелени за бебиња бр. 3 (5-9 кг), 60 пелени
1.079,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
013075C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Памперс пелени Премиум ВП големина 3

Пакување: 60 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се