PAMPERS Premium Пелени за бебиња бр. 6 (13-18 кг) 38 пелени

PAMPERS Premium Пелени за бебиња бр. 6 (13-18 кг) 38 пелени
1.079,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051927C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Памперс пелени Премиум ВП големина 6 (13-18 кг)

Пакување: 38 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се