PAMPERS Premium Пелени за бебиња мега пакување бр. 4, 9-14 кг, 104 пелени

pampers premium care diapers 4, 104 pcs + kids children's pillow and coverlet peleni za bebinja i gratis detska postelina jastuk i prekrivac
PAMPERS Premium Пелени за бебиња мега пакување бр. 4, 9-14 кг, 104 пелени
1.998,00 ден.
1.738,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052800C
favorite_border

Опис на производот

Памперс Премиум пелени, мега пакување, големина 4

Пакување: 104 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се