PAMPERS Sensitive Влажни марамчиња 4 кесички по 52 парчиња

PAMPERS Sensitive baby wipes 4x52, 208 vlazni maramici
PAMPERS Sensitive Влажни марамчиња 4 кесички по 52 парчиња
299,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046445C
favorite_border

Опис на производот

Памперс влажни марамчиња сензитив.

  • 0% Алкохол и мирис
  • Дерматолошки тестирано

Пакување: 4 х 52 влажни марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се