PAMPERS Sensitive Влажни марамчиња 4 кесички по 52 парчиња

PAMPERS Sensitive Влажни марамчиња 4 кесички по 52 парчиња
299,00 ден.
285,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046445C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Памперс влажни марамчиња сензитив.

Пакување: 4 х 52 влажни марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се