PAMPERS Sensitive Влажни марамчиња, 6 кесички по 52 парчиња

pampers sensitive baby wet wipes 6x52 soft  gentle clean vlazni maramcinja maramici bebe dete
PAMPERS Sensitive Влажни марамчиња, 6 кесички по 52 парчиња
399,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046446C
favorite_border

Опис на производот

  • Памперс влажни марамчиња сензитив

Пакување: 6 х 52 влажни марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се