PAMPERS Sensitive Влажни марамчиња дуо, 2 кесички по 52 парчиња

PAMPERS Sensitive Влажни марамчиња дуо, 2 кесички по 52 парчиња
205,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046443C
favorite_border

Опис на производот

Памперс влажни марамчиња сензитив, дуо пакување.

Пакување: 2 х 52 влажни марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се