PAMPERS Splashers Гаќички за пливање бр. 5-6 (14+кг), 10 гаќички

Pampers Splashers  Baby Shark 5-6, 14+ kg, 10 pcs gakicki za banjanje za deca i bebinja
PAMPERS Splashers Гаќички за пливање бр. 5-6 (14+кг), 10 гаќички
379,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054972C
favorite_border

Опис на производот

PAMPERS Splashers Baby Shark Гаќички за пливање бр. 5-6, за бебиња над 14 кг.

  • За еднократна употреба
  • 360º Fit
  • Прилагодливи

Пакување: 10 гаќички.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се