PANTENE Pro-V Repair & Protect Регенератор за коса, 200 мл

pantene pro-v repair & protect conditioner (balsam) 220 ml kondicioner, regenerator, balsam za kosa
PANTENE Pro-V Repair & Protect Регенератор за коса, 200 мл
285,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054997C
favorite_border

Опис на производот

Регенератор за слаба, оштетена коса. Нахранете ја косата со помош на единствената мешавина Pro-V со липиди за зајакнување на влакното и заштитни антиоксиданси. 

Пакување: 220 мл

Содржина

Состав: Aqua, Cetyl Alcohol, Steteramidopropyl Dimtylamine, Glycerin, Steteryl Alcohol, Glutamic Acid, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Citric Acid, Disodium EDTA, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Histidine, Hexyl Cinnamal.

Начин на употреба: Нанесете по целата должина на влакното, а потоа добро исплакнете

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се