PANTENE Pro-V Repair & Protect Сет од шампон и серум за коса

Pantene Pro-V Repair & Protect Shampoo and Miracle Serum
PANTENE Pro-V Repair & Protect Сет од шампон и серум за коса
655,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055870C
favorite_border

Опис на производот

Pantene Pro-V Repair & Protect Shampoo and Miracle Serum Сетот за коса ги обновува оштетените врвови за само 3 минути.
Без силикони, минерални масла и бои.
Измијте ја косата со шампон и нанесете кондиционер по должина на косата, да стои 3 минути и исплакнете.

  • Pantene Pro-V Repair & Protect Шампон, 300 мл
  • PANTENE Pro-V Repair & Protect Miracle Серум - регенератор за коса, 200 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се