PANTENE Pro-V Repair&Protect 3 во 1 Шампон, 300 мл

PANTENE Pro-V Repair&Protect 3 во 1 Шампон, 300 мл
285,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041586C
favorite_border

Опис на производот

  • Шампон, регенератор и третман
  • За слаба, оштетена коса

Пакување: 300 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се