PARODONTAX Gentle Clean Extra Soft Четка за заби

PARODONTAX Gentle Clean Extra Soft Четка за заби
242,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
049077C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Проблемите со непцата може да бидат предизвикани од насобирање на плак. Четката за заби Parodontax е создадена специјално за луѓе на кои им крварат непцата. Има многу меки влакна кои се нежни со непцата а крути со плакот.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се