PARODONTAX Whitening Паста за заби, 75 мл

Parodontax Whitening toothpaste pasta za zabi
PARODONTAX Whitening Паста за заби, 75 мл
289,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042972C
favorite_border

Опис на производот

Нежно ги чисти дамките од забите за да ја врати нивната природна белина, истовремено помагајќи да се запре и да се спречи крварењето на непцата.

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се