PHARMANUTRA Sideral 20 капсули

PHARMANUTRA Sideral 20 капсули
839,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
031710C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Додаток во исхраната базиран на сукрозомално железо, витамин Ц и витамин Б12, кој помага при недостаток  во исхраната или при зголемени органски потреби за истите
  • Без глутен

Пакување: 20 капсули 

Содржина

Употреба: една капсула дневно, да се проголта со голема количина вода

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се