PHARMAS Уриројал, 7 кесички

PHARMAS Уриројал, 7 кесички
610,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045683C
favorite_border

Опис на производот

UriRoyal гранули
Д-маноза + пробиотик (S.Boulardii)

  • За здравје на уринарните патишта
  • Брзо и лесно ги намалува тегобите на цистит
  • Одлична подносливост
  • Единствена комбинација - (Д-Маноза 2 г +  Пробиотик - S.Boulardii-10 милијарди cfu )
  • Брзо и лесно ги намалува тегобите на цистит
  • Пријатен вкус - арома на брусница

Пакување: 7 кесички

Содржина

Погоден за: деца над 3 години, трудници, доилки, дијабетичари
Начин на употреба: прашокот лесно се раствора во 100 мл вода и се пие една кесичка на ден, навечер пред спиење.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се