PHARMAVITAL Крем за нозе и стапала од црвена винова лоза, 500 мл

PHARMAVITAL Крем за нозе и стапала од црвена винова лоза, 500 мл
236,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
022737C
favorite_border

Опис на производот

Крем за нозе и стапала од црвена винова лоза со див костен и масло од семе од грозје

Кремот е наменет за секојдневна нега и масажа на “тешки” нозе и уморни стапала. Балансираната комбинација на активни супстанци со природен екстракт од црвена винова лоза делува ревитализирачки и освежувачки.

Нето-тежина: 500 мл

Содржина

Состојки: Aqua, Stearic Acid, Helianthus Annuus Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Paraffin, Petrolatum, Vitis Vinifera Seed Oil, Vitis Vinifera Leaf Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Glycerin, Ceteareth-25, Glyceryl Stearate SE, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Ethylhexylglycerin, Propylene Glycol, BHT, Parfum, Coumarin, Citronellol, Linalool.

Употреба: Лесно масирајте со кружни движења.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се