PHILIPS OneBlade 360 Електричен брич за мажи за лице

philips one blade 5 in 1 360 blade  trim edge & shave any length of hair more effortlessly elektricen bric trimer bikce mazi zilet
PHILIPS OneBlade 360 Електричен брич за мажи за лице
3.259,00 ден.
2.607,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
054438C
favorite_border

Опис на производот

  • Модел - QP2730/20
  • 60 минути време на работа
  • 4 часа целосно полнење
  • 360 Сечило
  • 5 во 1 прилагодлив чешел
  • Систем за двојна заштита
  • Со 2 години гаранција

Philips OneBlade револуционерна технологија за негување, дизајнирана за стилизирање на лицето.

Иновативно сечило 360 кое се движи во сите правци за да стигне до тешко достапните места со помалку удари.

Пакување: брич OneBlade 360, приспособлив чешел, штитник за кожа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се