PHILIPS OneBlade Брич за мажи за лице со три додатоци

philips one blade face
PHILIPS OneBlade Брич за мажи за лице со три додатоци
2.354,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048397C
favorite_border

Опис на производот

  • Модел - QP2520/20
  • 45 минути време на работа
  • 8 часа целосно полнење

Потстрижете, обликувајте и избричете ја секоја должина на влакната.

OneBlade е водоотпорен, па можете да се бричите суво или влажно со пена, дури и под туш. Лесно е и за чистење. Само исплакнете под чешмата.

Се користи на сува и влажна кожа. Бричот се менува на секои четири месеци.

Пакување: електричен брич со три додатоци (3 додатни чешли 1,3,5 мм)

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се