PHILIPS OneBlade Рефили, 2 парчиња

PHILIPS OneBlade Рефили, 2 парчиња
2.020,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053891C
favorite_border

Опис на производот

  • Прилагоден за сите должини на брада
  • Се менува на секои 4 месеци
  • Се користи на сува и влажна брада

Пакување: 2 рефили

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се