PICO Рекол бимбо капки, 7 мл

PICO Рекол бимбо капки, 7 мл
600,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034637C
favorite_border

Опис на производот

Kапки за инфантални колики кај новороденчиња на база на Lactobacillus reuteri кој е единствениот пробиотик кој е уникатно приспособен на дигестивниот тракт.

Пакување: 7 мл

Содржина

Состав: Lactobacillus reuteri

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се