POLSKI LEK Сандовит Д3 2000 ИЕ, 60 капсули

Polski Lek Sundovit vitamin D3 2000 vitamin d
POLSKI LEK Сандовит Д3 2000 ИЕ, 60 капсули
199,00 ден.
169,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
037347C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Витаминот Д3 помага во одржување на соодветната состојба на коските и забите. Исто така придонесува за функционирање на мускулниот и на имуниот систем.

Пакување: 60 капсули

Содржина

Состав: витамин Д3 2000 ИЕ.

Дозирање: 1 капсула на ден, или по препорака од лекар.

Начин на употреба: се зема орално, пред или по оброкот.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се