PROBIOS Демемара - органски шеќер од шеќерна трска, 1 кг

PROBIOS Демемара - органски шеќер од шеќерна трска, 1 кг
339,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
031405C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ

Нето-тежина: 1кг

Содржина

Состојки: демерара шеќер од шеќерна трска*.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се