PROBIOS Органска лупена хелда, 400 г

PROBIOS Органска лупена хелда, 400 г
266,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030920C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Извор на протеини

 Нето-тежина: 400 г

Содржина

Состојки: хелда*.

Може да содржи траги од житарки кои содржат глутен, јаткасти плодови и сусам.
Пакувано во заштитена атмосфера.

Упатство за употреба: Се вари 30 минути во сооднос од 3 дела вода и 1 дел хелда.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се