PROBIOS Органски бел вински оцет, 500 мл

PROBIOS Органски бел вински оцет, 500 мл
139,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
036521C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ

Произведен по традиционален метод со зреење во дрвени буриња и без загревање во процесот на обработка, со цел да се задржат природните нутритивни карактеристики. Погоден за салати, разни видови јадења или за подготвување зимница.

Нето-тежина: 500 мл

Содржина

Производот содржи сулфити. По отворање да се чува на суво и ладно место или во фрижидер. При стоење може да се создаде лесен талог на дното на пакувањето, поради природното потекло на производот.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се