PROBIOS Органски јачменов слад, 400 г

PROBIOS Органски јачменов слад, 400 г
239,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
031408C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Алтернатива за шеќер

Нето-тежина: 400гр

Содржина

Состојки: 80% из`ртен јачмен*, вода.

*од органско производство. 

Содржи глутен

Да се чува на суво и ладно место. Да се чува во фрижидер по отварање.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се