PROBIOS Органски кус кус од дурум пченица семолина, 500 г

PROBIOS Органски кус кус од дурум пченица семолина, 500 г
235,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030922C
favorite_border

Опис на производот

Органски кус кус од дурум пченица семолина.

  • Органски сертифициран производ
  • Извор на растителни влакна
  • Извор на протеини
  • Се подготвува за 5 минути

Нето-тежина: 500 г

Содржина

Состојки: дурум пченица семолина*, вода.*

*од органско производство.

Да се чува на ладно и суво место.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се