PROBIOS Органски намаз од шипка 330 г

PROBIOS Органски намаз од шипка 330 г
255,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
030926C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Без глутен
  • Засладен со природни шеќери од овошјето

Пакување: 330 г

Содржина

Состојки: 70% шипка*, концентрат од пире од јаболка*, средство за гелирање: цитрусен пектин, регулатор на киселост: лимонска киселина.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се