PROBIOS Органски наут, 400 г

PROBIOS Органски наут, 400 г
121,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030902C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Извор на протеини
  • Висока содржина на растителни влакна
  • Без додадена сол

Нето-тежина: 400 г

Содржина

Состојки: наут*, вода.

*од органско производство.

Упатство за употреба: Наутот е подготвен за употреба. Само се загрева. По отворањето да се чува во фрижидер и да се искористи за неколку дена.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се