PROBIOS Органски сецкани домати, 400 г

PROBIOS Органски сецкани домати, 400 г
159,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048488C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сецкани домати
  • Органски сертифициран производ

Нето-тежина: 400 г

Содржина

Состојки: домати*, сок од домати*.

*од органско производство.
Регулатор на киселост: лимонска киселина.
По отворање да се чува во сад за храна во фрижидер и да се консумира во текот на следните неколку дена.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се