PROBIOS Органски семки од тиква, 200 г

PROBIOS Органски семки од тиква, 200 г
320,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030877C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Без сол
  • Мало количество шеќер
  • Извор на влакна и протеини

Природен и здрав производ. Може да се додаде во леб, пити, житарици, салати и во слатки. Содржи витамин Б, фосфор, железо и цинк.

Нето-тежина: 200 г

Содржина

Состојки: органски семки од тиква. Може да содржи јаткасти плодови, глутен, соја и сусам.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се