PROBIOS Органски сенф, без глутен, 160 г

PROBIOS Органски сенф, без глутен, 160 г
159,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042576C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Без глутен
  • Без додадени шеќери
  • Содржи само природно присутни шеќери
  • Погодно за вегани

Нето-тежина: 160 г

Содржина

Состојки: вода, семе од синап* 35%, дестилиран оцет* 14%, морска сол.

*од органско производство

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се