PROBOTALIFE Хипертонични капки за нос од оригано, 10 мл

PROBOTALIFE Хипертонични капки за нос од оригано, 10 мл
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
023299C
favorite_border

Опис на производот

Хипертонични капки за нос од оригано се идеалени за локално, темелно чистење на носната шуплина при течење на нос, синузити, разни инфекции, сувост предизвикана од клима или топлотни уреди, за лица кои имаат проблем со ‘рчење и разни алергии. 

Пакување: 10 мл

Содржина

Состав: хипертоник оригано капки за нос се презаситен раствор на морска сол со додаток на органско диво оригано со извонредно уникатен квалитет.

Употреба: наменети се за возрасни лица и деца над 3 години. 
Се препорачува 3 пати на ден по 1-2 капки. 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се