PROFOOT Mycosan Сет за габична инфекција на нокти

PROFOOT Mycosan Сет за габична инфекција на нокти
729,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Шифра
042661C
favorite_border

Опис на производот

Само за надворешна употреба, за третман на габична инфекција на нокти.

  • Mycosan серумот го запира развојот на габите кои предизвикуваат габична инфекција на ноктите
  • Прецизна четкичка за целосно нанесување на тешко достапни места
  • Соодветен за дијабетичари и за деца над 4 години и постари

Содржина

Начин на употреба: Нанесувајте два пати на ден, во тек на четири недели на инфицираниот нокт, а потоа еднаш дневно до целосно отстранување на инфекцијата.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се