PUFIES Sensitive Пелени за бебиња бр. 3 (4-9 кг), 100 пелени

Pufies sensitve 3, 6-10kg 100 pcs peleni za bebinja pufis
PUFIES Sensitive Пелени за бебиња бр. 3 (4-9 кг), 100 пелени
599,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046388C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Нова генерација Pufies sensitive три пати побрзо впивливи

  • Рамномерна распределба на течноста
  • Подобро приспособување на пелената кон бебешките облини
  • Посува и поцврста бебешка кожа

Пакување: 100 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се