PURASANA Органски суви гоџи бобинки, 200 г

PURASANA Органски суви гоџи бобинки, 200 г
725,00 ден.
249,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
036514C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Погодно за вегани
  • Без глутен, лактоза и соја

Нето-тежина: 200 г

Содржина

Состојки: 100% суви гоџи бобинки* (Lycium barbarum).

Употреба: може да се консумираат директно или да се додадат во јогурт, житарки или милкшејк.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се