QUIKO Era Ласерски термометар

QUIKO Era Ласерски термометар
2.990,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051315C
favorite_border

Опис на производот

Безконтактен инфрацрвен термометар за мерење телесна температура.

  • Брз и точен

Пакување: секоја кутија содржи еден термометар, заштитна кутија, упатство за употреба, две батерии ААА.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се