RAID Електричен апарат со течност 30 ноќи

RAID Електричен апарат со течност 30 ноќи
363,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021893C
favorite_border

Опис на производот

Raid електричниот апарат со течност Ви овозможува 30 ноќи ( при просечна употреба од 8 часа) постојана заштита против комарци и тигрести комарци, дури и при отворени прозори и запалени светла.
Се препорачува за заштита во просторија до 20м².
За да го активирате производот потребно е да го ставите во извор на електрична енергија и заштитата трае се додека не го извадите.

Пакување: 1 апарат

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се