RAID Стапица за бубашваби и лебарки, 6 парчиња

RAID Стапица за бубашваби и лебарки, 6 парчиња
213,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
006052C
favorite_border

Опис на производот

  • Уништува бубашваби и лебарки во текот на 3 месеци
  • Практичен за употреба
  • Без мирис и нетоксичен за луѓе

Пакување: 6 стапици

Содржина

Употреба:

Одвојте ги дисковите и поставете ги на местата каде има бубашваби и лебарки. За поголемо дејство поставете најмалку 4 дискови на секои 10 м².

Може да се користат во станови, болници, гаражи, подруми и.т.н.

Да се чува вон дофат на деца, далеку од прехрамбени производи, пијалоци и храна за животни.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се