RAID Течност за електричен апарат за 30 ноќи

RAID Течност за електричен апарат за 30 ноќи
272,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
039943C
favorite_border

Опис на производот

Raid течност за електричен апарат за 30 ноќи.
Овозможува заштита од комарци. Се препорачува за заштита во просторија до 20м².
За да го активирате производот потребно е да го ставите во извор на електрична енергија и заштитата трае се додека не го извадите.

Пакување: 1 рефил

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се