RECEPT After Sport Шампон за ревитализација на косата, за мажи, 400 мл

Subrina Recept After Sport Revitalising Shampoo sampon za obnovuvanje na kosata
RECEPT After Sport Шампон за ревитализација на косата, за мажи, 400 мл
273,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048763C
favorite_border

Опис на производот

Subrina Recept After Sport Revitalising Shampoo - Шампон за ревитализација на косата

  • Освежителен шампон за употреба по зголемена физичка активност
  • Шампонот е наменет за мажи - спортисти
  • Екстрактите од нане и мента го освежуваат и оживуваат скалпот
  • Содржи антиоксиданс таурин, со што овозможува баланс на слободните радикали во телото кои пак, се несакан ефект предизвикан од прекумерен физички напор, и истите може да влијаат негативно на косата

Пакување: 400 мл

Содржина

Состав: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Polyquaternium-7, Glycol Distearate, Laureth-4, Polysorbate 20, Parfum, Laureth-2, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Tocopherol, Sodium Chloride, Sodium Citrate, Citric Acid, Taurine, Mentha Piperita Leaf Extract, Glycerin, Menthol, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Limonene.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се