RECEPT Intensive&Balancing Шампон против првут, 400 мл

RECEPT Intensive&Balancing Шампон против првут, 400 мл
273,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
022450C
favorite_border

Опис на производот

Subrina Recept шампонот против првут за мрсен скалп содржи комбинација од две активни состојки против првут - пироктон оламин, кој ефикасно ги отстранува најлошите форми на тврдоглав првут и го спречува неговото повторување, како и салицилна киселина која лушпите на скалпот ги омекнува и ги отстранува.

Шампонот содржи и екстракт од ехинацеа пурпура (источно виолетово пченкарно цвеќе), кој го смирува иритираниот скалп.

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се