RECEPT Sensitive Шампон против првут 400 мл

RECEPT Sensitive Шампон против првут 400 мл
273,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
022451C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Шампон против првут за чувствителен скалп
  • Нежно дејство на скалпот со првут

Шампонот против првут SUBRINA RECIPE SENSITIVE ACTION содржи активна состојка октопирокс, која спречува формирање на тврдоглав првут и го отстранува првутот, без да ја оштети природната флора на скалпот. Шампонот ја храни косата, ја враќа нејзината полнота и сјај. Екстрактот од невен содржан во шампонот има анти-воспалителни и антибактериски ефекти и го смирува скалпот.

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се