RECEPT Strong Hair Шампон против опаѓање на косата, 400 мл

SUBRINA RECEPT Strong Hair Shampoo against hair loss for normal scalp sampon protiv opaganje na kosata
RECEPT Strong Hair Шампон против опаѓање на косата, 400 мл
273,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
022453C
favorite_border

Опис на производот

Subrina Recept Strong Hair Shampoo against hair loss for normal scalp - Шампон против опаѓање на косата

  • За нормален скалп
  • Со дополнително дејство - јакнење на косата
  • Содржи ефикасна комбинација на состојки, кои ја јакнат косата и го намалуваат прекумерното опаѓање на коса
  • Екстрактот од хмељ го намалува прекумерното опаѓање на косата, а екстрактот од просо ја јакне косата и на фоликулот на влакното му обезбедува доволна енергија за да може да почнат да растат нови влакна
  • Шампонот ја негува косата и и ја враќа енергијата
  • Погодно за вегани

Пакување: 400 мл

Содржина

Состав: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Polyquaternium-7, Glycol Distearate, Laureth-4, Parfum, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Tocopherol, Laureth –2, Sodium Chloride, Sodium Citrate, Panicum Miliaceum Extract, Propylene Glycol, Humulus Lupulus Extract, Citric Acid, Limonene, Linalool.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се