REGINA Балсам со црвен лозов лист и див костен 250 мл

REGINA Балсам со црвен лозов лист и див костен 250 мл
167,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
013603C
favorite_border

Опис на производот

  • Негува и смирува
  • Висококвалитетен балсам со екстракти од црвен лозов лист и див костен наменет за масажа на нозе и стапала
  • Преку нежно масирање со балсамот се олеснува чувството на тежина на Вашите нозе
  • Секојдневна употреба ја одржува виталноста на Вашите нозе

Пакување: 250 мл

Содржина

Состојки: вода, алкохол денат, ППГ-1 ПЕГ-9 лаурил гликол етер, глицерин, пропилен гликол, екстракт од црвен лозов лист, екстракт од див костен, карбомер, парфем, натриум бензоат, калиум сорбат, натриум хидроксид.

Употреба: Производот не е наменет за употреба за време на бременост и доење. Производот не е наменет за деца.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се