REPLEK Тиква + цинк 30 таблети

REPLEK Тиква + цинк 30 таблети
300,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
023733C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

При зголемена простата и потешкотии со мокрењето!

Се употребува за зајакнување и подобрување на функцијата на простатата, уринарните патишта и мочниот меур.

Содржи висок процент на незаситени масни киселини, фитостероли, цинк и витамин Е.

Цинкот помага во сите процеси поврзани со машката репродукција, вклучувајќи го хормонскиот метаболизам, баланс и функцијата на простатата.
 

Пакување: 30 таблети

Содржина

Состав

  1 таблета *ПДВ
Сув екстракт од семки од тиква 300 мг /
Цинк (во облик на цинк глуконат) 5 мг 50

*препорачано дневно внесување

Дозирање: 1 таблета на ден

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се