REVALID Шампон против првут, 250 мл

REVALID Шампон против првут, 250 мл
785,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049238C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Revalid шампонот против првут комбинира разновидни активни состојки за да обезбеди ефикасно и долготрајно отстранување на првутот.
Активните состојки го враќаат нормалното хидрирање на скалпот и спречуваат формирање на нови лушпи.
Во исто време, екстрактот од коприва, пантенолот и алантоинот го смируваат скалпот и го намалуваат непријатното чешање.

Благодарение на неговиот состав, Revalid шампонот против првут е погоден за секојдневна употреба.

Во клинички услови, Revalid шампонот против првут покажа исклучително добра подносливост при дерматолошкото тестирање.

  • Без парабени и силикон

Пакување: 250 мл

Содржина

Употреба: нанесете од шампонот на влажна коса, нежно измасирајте и темелно исплакнете. 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се