REXONA Cotton Dry Антиперспирант део стик, 40 мл

rexona cotton dry antiperspirant 48h rolon stik
REXONA Cotton Dry Антиперспирант део стик, 40 мл
169,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054030C
favorite_border

Опис на производот

Rexona MotionSense Cotton Dry

  • Антиперспирант стик
  • 48 часовна заштита

Пакување: 40 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се