REXONA Men Антибактериски антиперспирант део стик за мажи, 40 г

Rexona Men Motion Sense Antibacterial+ Invisible antiperspirant 40g antibakteriski stik dezodorans
REXONA Men Антибактериски антиперспирант део стик за мажи, 40 г
169,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055366C
favorite_border

Опис на производот

Rexona Men Motion Sense Antibacterial+ Invisible

  • Антиперспирант стик
  • 48 часовна заштита
  • 10Х Антибактериска заштита
  • За мажи

Пакување: 40 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се