REXONA Men Cobalt Dry Антиперспирант део рол-он за мажи, 50 мл

REXONA Men Cobalt Dry Антиперспирант део рол-он за мажи, 50 мл
105,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042457C
favorite_border

Опис на производот

Rexona Men MotionSense Cobalt Dry

  • Антиперспирант рол-он
  • 48 часовна заштита
  • За мажи

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се