REXONA Shower Fresh Антиперспирант дезодоранс, 200 мл

Rexona motion sense shower fresh antiperspirant dezodorans
REXONA Shower Fresh Антиперспирант дезодоранс, 200 мл
157,00 ден.
135,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054118C
favorite_border

Опис на производот

Rexona MotionSense 

  • Антиперспирант дезодоранс
  • 0% алкохол
  • 48 часовна заштита

Пакување: 200 мл

Содржина

Употреба: протресете добро и прснете под пазувите на оддалеченост од 15 цм. Се нанесува исклучиво под пазуви. Избегнувајте директно вдишување. Да се користи во добро проветрени простории. Да се користи исклучиво според упатствата. Не прскајте во очи, лице, ниту на иритирана или оштетена кожа. Престанете со употреба доколку се појави исип или иритација на кожата.

Мерки на претпазливост:

Не ја фрлајте и оштетувајте боцата ниту по празнењето. Боцата е под притисок. Може да експлодира ако се изложи на топлина. Не ја изложувајте директно на сончева светлина или температура повисока од 50°С. Не прскајте на отворен пламен или други извори на оган.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се